Slide background
Slide background
Slide background

 

Oud Prinsen

Prins                 ---           Minister

1935 Harrie H. van Kan
1936 Lou L. Engels --- Joep J. Smits
1937 Math M. Habets --- Louis L. Dassen
1938 Jef J. Scheijen --- Marcel M. Claessens
1939 Jef II J. Meijs --- Harrie H. Ackermans
1947 Zef III J. Kusters
1948 Jean J. Mignon --- Arie A. v.d. Keur
1949 Hub H. Bastings
1951 Zef IV J. Hendriks --- Jos J. Lebouille
1952 Charel C. Janssen --- Louis L. Stevens
1953 Charel II C. Janssen --- Louis L. Stevens
1954 Lou II L. Prevoo --- Louis L. Brouwers
1955 Lou III L. Prevoo --- Louis L. Brouwers
1956 Dany D. Rooding --- Jos J. Frijns
1957 Sjier G. Vijghen --- Hub H. Janssen
1958 Lei L. Tummers --- Xaf X. Crolla
1959 Guus G. Vossen --- Jean J. Plusquin
1960 Math II M. Flachs --- Fer F. Botterweck
1961 Pierre P. Rassin --- Piet P. Coenen
1962 Guido G. van Waterschoot --- Fer F. Botterweck
1963 Frits F. Hendriks --- Hub H. Senden
1964 Guus II G. Stevens --- Hub H. Marx
1965 Hans H. Hoffman --- Albert A. Philips
1966 Lucien L. van Waterschoot --- Hub H. Ferier
1967 Marcel M. Franssen --- Karel K. Pessers
1968 Fer F. Botterweck --- Wil W. Meeuwsen
1969 Frans F. Stevens --- Jan J. Silverentand
1970 Gier G. Lemmens --- Leo L. Verheyen
1971 Miel M. Salden --- Jef J. Huynen
1972 Willem W. Baks --- Frits F. Hendriks
1973 Wil II W. Meeuwsen --- Frits F. Cremers
1974 Jan J. Packbier --- Theo T. Salden
1975 Thijs T. Habets --- Jacq J. Smeets
1976 Peter P. Bovens --- Paul P. Vranken
1977 Crétien C. Jamin --- Jos J. Bleeser
1978 Willy III W. Lamerichs --- Jo J. Stijnen
1979 Wim W. Brouwers --- Pierre P. Lücker
1980 Jos J. America --- Ben B. Weijers
1981 Emanuel E. Bartels --- Jo J. Starmans
1982 Leo II L. Verheyen --- Crétien C. Jamin
1983 Peter II P. de Ruyter --- Adri A. Wijnker
1984 René R. Vankan --- Theo T. Speetjens
1985 Peter III P. Werres --- Lou L. Nelissen
1986 Joep J. Peters --- Henri H. Habets
1987 Jan II J. Vermeer --- John J. Felix
1988 Roger R. Huntjens --- Ruud R. Janssen
1989 Lucien II L. Huynen --- Roy R. Geenen
1990 Hub II H. Bertrand --- Math M. v. d. Sanden
1991 Jean II J. Dorren --- Piet P. Smits
1992 Roger II R. Augustus --- Peter P. Haagmans
1993 Willem II W. Hogevonder --- Funs F. Debie
1994 Frank F. Drissen --- Sjors S. Drissen
1995 Roger III R. Hoenen --- Maurice M. Hoenen
1996 Frank II F. Marx --- François F. Stevens
1997 Rudi R. Dorren --- Wiel W. Breuer
1998 Jo J. Noordam --- Gerard G. Goossens
1999 Ron R. Deckers --- Ruud R. Deckers
2000 Roy R. Geenen --- Paul P. Geenen
2001 Pierre II P. Buys --- Jo J. Kuijpers
2002 Reginald R. Frederiks --- Koos K. van Eijndhoven
2003 Jo II J. Vasmeer --- Hans H. Prins
2004 René II R. Paulssen --- René R. Paulssen Jr.
2005 Wiel IV W. Ritzen --- Jos J. Paulssen
2006 Luc L. Eurlings --- Ron R. v.d. Weijer
2007 Boy B. Naaijkens --- Ronald R. Blom
2008 Theo T. Gijsen --- Rob R. Jansen
2009 Noël N. l’Espoir --- Roger R. Muijrers
2010 Thei T. Prevoo --- Frans F. Prevoo
2011 Leon L. Crutzen --- Hans H. Reijnders
2012 Jeroen J. Eurlings --- Dennis D. America
2013 Ger G. Roks --- Frank F. Marx
2014 Niels N. Jacobs --- Bart B. Marx
2015 Rick I R. Vinckers --- Gaston G. Dorren
2016 Jordy I J. Smeets --- John J. Smeets
2017 Maurice 1 M. Royen
2018 Paul 1 P. Kleijnen --- Michel Zywchyn
2019 Jef III J.Pluijmen --- Kevin Weltens

 Meer info op de Facebookpagina Oud Prinsen En Ministers Sociëteit Der Mirlitophile 1879


Jeugdprinsen

Prins           ---         Minister

1954 Jo J. Arndts --- Joop J. van Tintelen
1955 Leon L. Goyen --- Bertie B. Jennekens
1956 Arthur A. Roebroeck --- Jo J. Drissen
1957 Jos J. Linckens --- Joep J. Koster
1958 Eddy E. Hendriks --- Jan J. Hendriks
1959 Jean J. Beuken --- Joep J. Breekpot
1960 Bert B. Dung --- Loek L. Engels
1961 Hans H. Bastings --- Paul P. Leunissen
1962 Frans F. Hendriks --- Ben B. Mommers
1963 Gerrie G. Straaten --- Jan J. Wolfs
1964 Wiel W. Lahaye --- John J. Pisters
1965 Ton T. Smeets --- Harrie H. Vroemen
1966 Wim W. Botterweck --- Freddy F. Horio
1967 Willy II W. Meurders T--- om T. Schoenmakers
1968 Frans II F. v/d Velden --- André A. Quadvlieg
1969 Rik R. Hendriks --- Jos J. Pluymen
1970 Camille C. Lemmens --- Jos J. Jaspers
1971 Emanuel E. Bartels --- René R. Vroemen
1972 John J. Dirrix --- Hans H. Goossens
1973 Ronnie R. Meeuwsen --- Ferrie F. Gielen
1974 Jack J. Vollemans --- Loek L. Dieteren
1975 Rick II R. Meessen --- Chris C. Hendriks
1976 Guy G. Claessens --- Michel M. Notten
1977 Rudy R. Curvers --- Roger R. Moonen
1978 Léon II L. Pluymaekers --- Raymond R. Zijlstra
1979 Lucien L. Huynen --- Luc L. Nelissen
1980 Zolika Z. Terjek --- Luc L. Hoffman
1981 Ronnie II R. Deckers --- Marc M. Linckens
1982 Kurt K. La Heije --- Harold H. Hendriks
1983 Jean-Pierre J. Eurlings --- Stan S. Wouters
1984 Dennis D. Strijbosch --- Mario M. Crijns
1985 Ferry F. Philippi --- Peter P. Vliegen
1986 Richard R. Lousberg --- Dennis D. Strijbosch
1987 Frank F. Eurlings --- Wiebe W. Veenstra
1988 Lei L. Eurlings --- Gerlach G. Delissen
1989 Lucas L. Silverentand --- Jacky J. Vliegen
1990 Dave D. Verhagen --- Micha M. Boreas
1991 Cristiaan C. Kooistra --- René R. Haagmans
1992 Rick III R. Pluymaekers --- Christian C. Havenith
1993 Jüpp J. Stijnen Michel --- M. van de Sanden
1994 Jordy J. Reneerkens --- Sharon S. Meurders
1995 Benji B. Ramakers --- Ralph R. van de Sanden
1996 Stefan S. Mand --- Maurice M. Leenders
1997 Danny D. Leenders --- Levi L. Meurders
1998 Kaj K. van Berlo --- Guus G. Paulussen
1999 Patrick P. Vrancken --- Stèfanie S. Mand
2000 Thomas T. Prevoo --- Rachelle R. Deckers
2001 Glenn G. v.d. Heijden --- Wayne W. Marschall
2002 Stefan II S. Frederiks --- Lars L. Vandewall
2003 Julien J. Smeets --- Frans F. Prevoo
2004 Angelo A.Habets --- Sheryl S. Lousberg
2005 Cyriel C. Huntjens --- Mitch M. van Laar
2006 Damy D. de Visser --- Sharon S. Pisters
2007 Luc L. v.d. Heijden --- Roel R. Robeers
2008 Dave D. Lousberg --- Dylan D. Deckers
2009 Jens J. Crutzen --- Gino G. v.d. Heijden
2010 Joshua J. Corvers --- Kay en Zoë K. en Z. Robeers
2011 Jeroen J. Janssen --- Milan M. Sommers
2012 Pim P. Naaijkens --- Jordy J. Drissen
2013 Prinses Joëlle J. Dullens --- Anouk A. Drissen
2014 Koen K. Thewissen --- Demi D. Hendriks
2015
2016
2017 Joost J. Mullenders --- Tijn T. Milius
2018 Peter P.Triepels --- Mery M.Stheins --- Hofnar Ivan Tang
2019 Prinses Romy --- Minister Ghilaine

Meer info op de Facebookpagina van Jeug Karneval Vallekeberg

 Website: https://www.jeugkarnevalvallekeberg.nl/