Slide background
Slide background

Welkom op de site van C.S. Mirlitophile 1879

AGENDA

Actuele agenda met evenementen

Bekijk de agenda

Geschiedenis

Lees meer over de geschiedenis

Naar geschiedenis

Mirliton digitaal

Lees de Mirliton online

Open Mirliton

 

Oud Prinsen

Prins                 ---           Minister

1935 Harrie H. van Kan
1936 Lou L. Engels --- Joep J. Smits
1937 Math M. Habets --- Louis L. Dassen
1938 Jef J. Scheijen --- Marcel M. Claessens
1939 Jef II J. Meijs --- Harrie H. Ackermans
1947 Zef III J. Kusters
1948 Jean J. Mignon --- Arie A. v.d. Keur
1949 Hub H. Bastings
1951 Zef IV J. Hendriks --- Jos J. Lebouille
1952 Charel C. Janssen --- Louis L. Stevens
1953 Charel II C. Janssen --- Louis L. Stevens
1954 Lou II L. Prevoo --- Louis L. Brouwers
1955 Lou III L. Prevoo --- Louis L. Brouwers
1956 Dany D. Rooding --- Jos J. Frijns
1957 Sjier G. Vijghen --- Hub H. Janssen
1958 Lei L. Tummers --- Xaf X. Crolla
1959 Guus G. Vossen --- Jean J. Plusquin
1960 Math II M. Flachs --- Fer F. Botterweck
1961 Pierre P. Rassin --- Piet P. Coenen
1962 Guido G. van Waterschoot --- Fer F. Botterweck
1963 Frits F. Hendriks --- Hub H. Senden
1964 Guus II G. Stevens --- Hub H. Marx
1965 Hans H. Hoffman --- Albert A. Philips
1966 Lucien L. van Waterschoot --- Hub H. Ferier
1967 Marcel M. Franssen --- Karel K. Pessers
1968 Fer F. Botterweck --- Wil W. Meeuwsen
1969 Frans F. Stevens --- Jan J. Silverentand
1970 Gier G. Lemmens --- Leo L. Verheyen
1971 Miel M. Salden --- Jef J. Huynen
1972 Willem W. Baks --- Frits F. Hendriks
1973 Wil II W. Meeuwsen --- Frits F. Cremers
1974 Jan J. Packbier --- Theo T. Salden
1975 Thijs T. Habets --- Jacq J. Smeets
1976 Peter P. Bovens --- Paul P. Vranken
1977 Crétien C. Jamin --- Jos J. Bleeser
1978 Willy III W. Lamerichs --- Jo J. Stijnen
1979 Wim W. Brouwers --- Pierre P. Lücker
1980 Jos J. America --- Ben B. Weijers
1981 Emanuel E. Bartels --- Jo J. Starmans
1982 Leo II L. Verheyen --- Crétien C. Jamin
1983 Peter II P. de Ruyter --- Adri A. Wijnker
1984 René R. Vankan --- Theo T. Speetjens
1985 Peter III P. Werres --- Lou L. Nelissen
1986 Joep J. Peters --- Henri H. Habets
1987 Jan II J. Vermeer --- John J. Felix
1988 Roger R. Huntjens --- Ruud R. Janssen
1989 Lucien II L. Huynen --- Roy R. Geenen
1990 Hub II H. Bertrand --- Math M. v. d. Sanden
1991 Jean II J. Dorren --- Piet P. Smits
1992 Roger II R. Augustus --- Peter P. Haagmans
1993 Willem II W. Hogevonder --- Funs F. Debie
1994 Frank F. Drissen --- Sjors S. Drissen
1995 Roger III R. Hoenen --- Maurice M. Hoenen
1996 Frank II F. Marx --- François F. Stevens
1997 Rudi R. Dorren --- Wiel W. Breuer
1998 Jo J. Noordam --- Gerard G. Goossens
1999 Ron R. Deckers --- Ruud R. Deckers
2000 Roy R. Geenen --- Paul P. Geenen
2001 Pierre II P. Buys --- Jo J. Kuijpers
2002 Reginald R. Frederiks --- Koos K. van Eijndhoven
2003 Jo II J. Vasmeer --- Hans H. Prins
2004 René II R. Paulssen --- René R. Paulssen Jr.
2005 Wiel IV W. Ritzen --- Jos J. Paulssen
2006 Luc L. Eurlings --- Ron R. v.d. Weijer
2007 Boy B. Naaijkens --- Ronald R. Blom
2008 Theo T. Gijsen --- Rob R. Jansen
2009 Noël N. l’Espoir --- Roger R. Muijrers
2010 Thei T. Prevoo --- Frans F. Prevoo
2011 Leon L. Crutzen --- Hans H. Reijnders
2012 Jeroen J. Eurlings --- Dennis D. America
2013 Ger G. Roks --- Frank F. Marx
2014 Niels N. Jacobs --- Bart B. Marx
2015 Rick I R. Vinckers --- Gaston G. Dorren
2016 Jordy I J. Smeets --- John J. Smeets
2017 Maurice 1 M. Royen
2018 Paul 1 P. Kleijnen --- Michel Zywchyn
2019 Jef III J.Pluijmen --- Kevin Weltens

 Meer info op de Facebookpagina Oud Prinsen En Ministers Sociëteit Der Mirlitophile 1879


Jeugdprinsen

Prins           ---         Minister

1954 Jo J. Arndts --- Joop J. van Tintelen
1955 Leon L. Goyen --- Bertie B. Jennekens
1956 Arthur A. Roebroeck --- Jo J. Drissen
1957 Jos J. Linckens --- Joep J. Koster
1958 Eddy E. Hendriks --- Jan J. Hendriks
1959 Jean J. Beuken --- Joep J. Breekpot
1960 Bert B. Dung --- Loek L. Engels
1961 Hans H. Bastings --- Paul P. Leunissen
1962 Frans F. Hendriks --- Ben B. Mommers
1963 Gerrie G. Straaten --- Jan J. Wolfs
1964 Wiel W. Lahaye --- John J. Pisters
1965 Ton T. Smeets --- Harrie H. Vroemen
1966 Wim W. Botterweck --- Freddy F. Horio
1967 Willy II W. Meurders T--- om T. Schoenmakers
1968 Frans II F. v/d Velden --- André A. Quadvlieg
1969 Rik R. Hendriks --- Jos J. Pluymen
1970 Camille C. Lemmens --- Jos J. Jaspers
1971 Emanuel E. Bartels --- René R. Vroemen
1972 John J. Dirrix --- Hans H. Goossens
1973 Ronnie R. Meeuwsen --- Ferrie F. Gielen
1974 Jack J. Vollemans --- Loek L. Dieteren
1975 Rick II R. Meessen --- Chris C. Hendriks
1976 Guy G. Claessens --- Michel M. Notten
1977 Rudy R. Curvers --- Roger R. Moonen
1978 Léon II L. Pluymaekers --- Raymond R. Zijlstra
1979 Lucien L. Huynen --- Luc L. Nelissen
1980 Zolika Z. Terjek --- Luc L. Hoffman
1981 Ronnie II R. Deckers --- Marc M. Linckens
1982 Kurt K. La Heije --- Harold H. Hendriks
1983 Jean-Pierre J. Eurlings --- Stan S. Wouters
1984 Dennis D. Strijbosch --- Mario M. Crijns
1985 Ferry F. Philippi --- Peter P. Vliegen
1986 Richard R. Lousberg --- Dennis D. Strijbosch
1987 Frank F. Eurlings --- Wiebe W. Veenstra
1988 Lei L. Eurlings --- Gerlach G. Delissen
1989 Lucas L. Silverentand --- Jacky J. Vliegen
1990 Dave D. Verhagen --- Micha M. Boreas
1991 Cristiaan C. Kooistra --- René R. Haagmans
1992 Rick III R. Pluymaekers --- Christian C. Havenith
1993 Jüpp J. Stijnen Michel --- M. van de Sanden
1994 Jordy J. Reneerkens --- Sharon S. Meurders
1995 Benji B. Ramakers --- Ralph R. van de Sanden
1996 Stefan S. Mand --- Maurice M. Leenders
1997 Danny D. Leenders --- Levi L. Meurders
1998 Kaj K. van Berlo --- Guus G. Paulussen
1999 Patrick P. Vrancken --- Stèfanie S. Mand
2000 Thomas T. Prevoo --- Rachelle R. Deckers
2001 Glenn G. v.d. Heijden --- Wayne W. Marschall
2002 Stefan II S. Frederiks --- Lars L. Vandewall
2003 Julien J. Smeets --- Frans F. Prevoo
2004 Angelo A.Habets --- Sheryl S. Lousberg
2005 Cyriel C. Huntjens --- Mitch M. van Laar
2006 Damy D. de Visser --- Sharon S. Pisters
2007 Luc L. v.d. Heijden --- Roel R. Robeers
2008 Dave D. Lousberg --- Dylan D. Deckers
2009 Jens J. Crutzen --- Gino G. v.d. Heijden
2010 Joshua J. Corvers --- Kay en Zoë K. en Z. Robeers
2011 Jeroen J. Janssen --- Milan M. Sommers
2012 Pim P. Naaijkens --- Jordy J. Drissen
2013 Prinses Joëlle J. Dullens --- Anouk A. Drissen
2014 Koen K. Thewissen --- Demi D. Hendriks
2015
2016
2017 Joost J. Mullenders --- Tijn T. Milius
2018 Peter P.Triepels --- Mery M.Stheins --- Hofnar Ivan Tang
2019 Prinses Romy --- Minister Ghilaine

Meer info op de Facebookpagina van Jeug Karneval Vallekeberg

 Website: https://www.jeugkarnevalvallekeberg.nl/